pasta

 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
Ребята, немного расслабляющей музыки и приятных глазу комментариев от "ватников", у которых бомбит при прослушивании лирики песни.
Думаю для рубрики "видео" сгодится. К сожалению, само видео защищено от копирования на другие ресурсы посредством ссылок, поэтому придётся переходить на канал YouTube. Но это того стоит, поверьте. На фоне того потока печальной информации, что поступает из нашего оккупированного РФ Крыма и из очагов сепаратистского движения на Донбассе, нужно хоть изредка отвлекаться на что-то приятное глазу и уху.
Вот злая Америка, всех против России настраивает.
Ведь Крым же не отобрали у государства, используя лживую пропаганду и манипулируя страхами дезинформированных крымчан в тот момент, когда прошлый режим, состоящий из воров, убийц и предателей сбежал, а новое временное правительство ещё не было сформировано и в стране царила анархия. Это называется иначе: вернули исконно русские земли с помощью местных сил самообороны, которые потом "оказались" (будто мы не знали) армией РФ.
Тут-то всё понятно: это план госдепа. Это они внушили Путлеру, вседержителю народному и собирателю земель русских, что украинцев можно за нацию не считать, что там одна половина малоросы (это те россияне, которые наивно считают себя украинцами) и какая-то помесь поляков и ещё какой-то непонятной херни (ну, "бЕндеровцы", кароч). Вот то отребье, что на западе, ну хохлы сраные, они фашисты и москалю не братья. А на западе вроде бы как братья, но им можно и цену на газ подымать как угодно, и не давать экспортировать товары их заводам и фабрикам, и указывать что писать в конституции этого квазиобразования, ошибочной интерпретации слово "окраина", в котором просто вместо "о" написали случайно буковку "У".
Немає ніякого поділу на схід та захід, хлопці. Є спроба олігархів минулого режиму (який ми зкинули на благо усієї країни та, передусім, саме сходу країни, де він взагалі знищив майже усю інфраструктуру) ще зостатися при владі. Це така мерзота, ця "Партія регіонів", що дупку свою любому віддасть, лишень-бо залишити за собою вплив на тіньову економіку регіону, бо 23 регіони змусять Ахмєтова та Єфрємова, цих паскуд, таки поважати свою громаду, яку вони перетворили в кріпаків. Ви можете видавати бажане за дійсне, але що Запоріжжя, що Одесса, що Харків, що Дніпропетровськ (останній для вас взагалі став такою поразкою: там, як ви зрозуміли, "бандерівці" страшніші, аніж у Галичині чи Волині, бо вони "русскогаварящіє") показали, що ми за цілістну та незалежну від політики Кремля та Путіна країну. Чому так? Тому що ваше вибіркове ставлення та економічний й політичний тиск нам набрид. І якщо ви прийдете "виручати" наших шахтарів на Донбасі, то ви ще дізнаєтесь, якої вони думки про вашу державу та політиків, які зруйнували шахти неподаліку від Донбасу та як вони сприймуть вас на власній території. Тому тричі подумайте: а чи варто лізти до нас у країну? Адже потім ви можете дуже сильно здивуватися як багато в нас "Правого сектору", "самооборони майдану", "війська хунти" та "фашистів" на сході країни.
Що схід, що захід країни владу цю тимчасову вважає огидною, але після виборів президента Верховна Рада України автоматично має обрати новий уряд, бо це є нормою конституції, а після цього президент ініціює парламентські вибори. Ось чому ніхто зараз цих імпотентів тимчасових не чіпає: ще трохи, і вони раз і назавжди покинуть політичну арену нашої країни. А ви, хочете цього чи ні, зустрінетеся із новою владою, яка більше не буде підконтрольна Путіну. Ба більше, якщо б ви на хвилі ура-патріотизму не анексували Крим, у вас була би ще надія хоча би отримати гарантії того, що ми збережемо нейтральну позицію у геополітичному просторі між вами та США/Європою. А зараз, хлопці, цього ми вже не зробимо: ви розвили в нас русофобство і ми тепер хочемо реальних гарантій того, що якісь країни захистять нас від імперського настрою повернути собі "втрачену" землю. І здається нам, що НАТО та США не проти цього: це дуже ослабить вашу позицію та зведе на нівець можливу подальшу експансію.
Тому, хлопці, можете накриватися залізною завісою від "загнівающєва запада" та "пєндосов". Я вам щиро бажаю довгого життя, рідні шовінисти-москалики (не плутати із "росіянами", адже в вас є адекватна частина населення, т. зв. "націонал-прєдатєлі"). Написав я це лише для того, щоб у вас дуже сильно дупка підгоріла від такого нахабства бандерівського, хоча родом я з "іскона рускава юга-вастока", з Запоріжжя. А чому я цього хочу? Я вас, "брати" мої "старші", до пекла готую. Адже ви, "антифашисти", будете в одному чані із тим файним хлопцем, Гітлером, сидіти після своєї смерті. Бо він був не фашистом, а нацистом - це умисно влада в СРСР нашим дідусям та батькам нав'язала і дай Бог колись ви зрозумієте чому це було так, як зрозуміли ми. І зараз ви, "спасатєлі", використовуєте саме нацистську модель сприйняття світу та поділу на титульну націю та нації, що не заслуговують на існування, навідміну від україни, де ми прагнемо використовувати толерантний націоналізм.
А ми вас ніколи не пробачимо. Ніколи. І в дусі вашого агітпрому: хев е найс дей.
Слава Україні!