Welcome to the New World Ласкаво просимо до Нового Світу Станьте грома

 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
Welcome to the New World!
Ласкаво просимо до Нового Світу!
Станьте громадянином еРеспубліки щоб мати можливість не лише стати частиною потужної онлайн-громади, а й, у буквальному розумінні, змінити хід історії!
Поради щодо ваших перших кроків в Новому Світі:
- [url=http://www.erepublik.com/en/human-resources/country-40-domain-all-skill-1]Влаштуватись на роботу[/url] - як і в реальному житті, щоб мати засоби для повноцінного життя ви повинні мати джерело прибутків, зокрема на початку це ваша робота.
- [url=http://www.erepublik.com/en/market/country-40-industry-1-quality-0]Придбайте їжу[/url] -, адже це є життєво необхідним для вас, як Громадянина, мати щось попоїсти щодня.
- [url=http://wiki.erepublik.com/index.php/Experience_points]Набирайте очки досвіду[/url] - щоб просуватись по грі та відкривати нові опції по ходу просування в Новому Світі. Працюючи раз на день та маючи в запасі придбані одиниці їжі ви набуватимете певну кількість очок досвіду щодня.
- Додайте в друзі [url=http://www.erepublik.com/en/organization/1348683]Уряд України (Government of Ukraine)[/url]. У разі, якщо у вас виникли питання чи певні проблеми - надішліть приватне повідомлення (PM), ми неодмінно допоможемо вам в разі можливості.
- Дізнайтесь більше про Erepublik з [url=http://wiki.erepublik.com/index.php/Main_Page]офіційної вікі (the official wiki)[/url] та з [url=http://s1.zetaboards.com/eUkraine/index/] Допомоги (Help)[/url] на форумі.
Сподіваємось що вам тут сподобається та ми разом перепишемо історію розвиваючи національну економіку, створюючи й підтримуючи стабільну політичну систему та надихаючи себе та інших співвітчизників на військові здобутки здійснюючи захист національних кордонів та розширюючи сфери впливу захоплюючи інші землі!
Із найкращими побажаннями,
Falban, Президент еУкраїни.
[url=http://www.erepublik.com/en/article/new-citizen-message1-818361/1/20]English versionf[/url]